PanzerNews - WoWs: zmiany w Twitch Drops w wersji 0.10.1

WoWs: zmiany w Twitch Drops w wersji 0.10.1

Zmienia się sposób, w jaki działają Twitch Drops, więc w wersji 0.10.1 przygotujcie się na pewne różnice względem tego, do czego się przyzwyczailiście.

Nadal będziecie otrzymywać darmowe fanty — w tym wartościowe żetony włoskie, dzięki którym odblokujecie pancerniki Regia Marina we wczesnym dostępie — wystarczy tylko oglądać streamy na żywo z World of Warships!

Nie zapominajcie: należy połączyć konto Twitch z kontem World of Warships, żeby otrzymywać Twitch Drops. To proste! Wystarczy skorzystać z tych instrukcji.

 Twitch


Co się zmienia?

Pojawiają się 3 nowe funkcje, które będą mieć wpływ na Ciebie — widza na Twitch:

  • Zmiany w interfejsie użytkownika — główną zmianą w systemie Twitch Drops jest wprowadzenie nowego, eleganckiego i dającego wyczerpujące informacje interfejsu użytkownika. Teraz będziecie widzieć, ile streamów musicie obejrzeć, żeby zdobyć następną zdobycz Twitch Drop, dzięki przydatnemu paskowi postępu, który zapełnia się z upływem czasu. Gdy pasek będzie pełny, otrzymacie powiadomienia w swoich przeglądarkach i będziecie mogli odebrać nagrodę jednym kliknięciem*.

  • Sekwencyjne Twitch Drops — teraz możliwe będzie odbieranie nagród w określonej kolejności, tj. żeby otrzymać nagrodę „Y”, najpierw trzeba obejrzeć wystarczająco dużo streamów, aby zdobyć nagrodę „X”.
  • Wycofanie losowych Twitch Drops — po najnowszej aktualizacji nie będzie już nagród przyznawanych widzom z losowym prawdopodobieństwem. Ponieważ mechanika ta była podstawą Epickich Twitch Drops, nagrody tego typu nie będą na razie istnieć w swej dotychczasowej formie.

Jeśli chodzi o zmiany w grze, to należy mieć na uwadze dwie kwestie:

  • Zalogujcie się, żeby odebrać nagrody — w przeciwieństwie do poprzedniego systemu, w którym Twitch Drops przyznawane były natychmiastowo, gdy gra uruchomiona była w tle, teraz konieczne będzie zalogowanie się do gry, żeby fanty trafiły do Waszych Portów. Jeśli więc otrzymacie nagrodę w chwili, gdy jesteście zalogowani w grze, konieczne będzie wylogowanie i ponowne zalogowanie lub ponowne jej uruchomienie.
  • Potwierdzenie nagród w grze — jeśli chcecie mieć pewność, że po zalogowaniu otrzymaliście swoją nagrodę Twitch Drop, kliknijcie przycisk „Informacje” w prawym dolnym rogu ekranu, a tam znajdziecie odpowiedni komunikat.

Jest to pierwsza aktualizacja z nowym systemem, przygotujcie się więc na kolejne zmiany i ulepszenia w niedalekiej przyszłości. Dołączcie do naszego streamu i powiedzcie nam, co myślicie!

* Ze względu na zmiany w samym Twitch, wszystkie nagrody Twitch Drops — nie tylko te z World of Warships — muszą być teraz aktywnie odbierane, albo poprzez kliknięcie w przycisk w powiadomieniu w interfejsie streamu, albo w Waszym osobistym inwentarzu Twitch. W przeciwnym razie nagroda przepadnie.


Nagrody Twitch

Istnieją trzy rodzaje Twitch Drops dla World of Warships. Poza nagrodami oficjalnego kanału możecie także zdobyć je, oglądając dowolnego streamera Twitch, który gra w World of Warships i ma włączone Twitch Drops.

W pierwszy czwartek po aktualizacji dostępne staną się wszystkie trzy rodzaje nagród. Będzie je można odebrać przez cały tydzień, aż do odświeżenia ich w kolejny czwartek.

Koniecznie dołączcie do oficjalnego, anglojęzycznego, cotygodniowego streamu w czwartki o 17:00 UTC, żeby nie przegapić żadnych nagród!

Oficjalne nagrody kanału Twitch Drops

W sumie 4 proste misje — po jednej na każdy tydzień aktualizacji — które zdobyć można tylko podczas oglądania streamów na oficjalnym kanale World of Warships. Wypełnienie tych misji zapewni dodatkowe żetony włoskie wczesnego dostępu, dzięki którym odblokujecie nowe włoskie pancerniki!

Harmonogram oficjalnych streamów

Twitch Drops

Specjalny kontener Twitch dostarczany wprost do Waszych Portów podczas oglądania streamów — bez żadnych zobowiązań! Możecie otrzymać nawet pięć takich kontenerów w trakcie wersji 0.10.1, a nowy kontener dostępny będzie w każdy czwartek.

Wyjątek stanowić będą dwa kontenery dostępne w czwartym tygodniu aktualizacji!

Po otwarciu kontener Twitch zapewnia:

  • 100 000 kredytów
  • Różne flagi sygnałowe

Wyzwania Twitch

Podczas oglądania streamów Twitch w trakcie aktualizacji 0.10.1 co tydzień odblokowywana będzie misja bezpośrednio w Waszych Portach.

Misja 1
Początek: Cz. 18 Lut. 06:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Cz. 18 Lut. 06:00 Koniec: Cz. 04 Mar. 06:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Cz. 04 Mar. 06:00
Wygraj 4 bitwy. Nagroda: 3 kamuflaże Twitch Ograniczenia dot. okrętów: poziomy V–X Ograniczenia dot. bitew: bitwy losowe i rankingowe
LUB
W dowolnej liczbie bitew zdobądź 5000 bazowych PD.Nagroda: 3 kamuflaże Twitch Ograniczenia dot. okrętów: poziomy V–X Ograniczenia dot. bitew: bitwy kooperacyjne i scenariusze

Tę misję bojową wypełnić można tylko raz.

Misja 2
Początek: Cz. 25 Lut. 06:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Cz. 25 Lut. 06:00
Koniec: Cz. 11 Mar. 06:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Cz. 11 Mar. 06:00
Zdobądź 7500 bazowych PD w dowolnej liczbie bitew. Nagroda: 3 kamuflaże Tokyo Game Show Ograniczenia dot. okrętów: japońskie, poziomy V–X Ograniczenia dot. bitew: bitwy losowe, rankingowe, kooperacyjne i scenariusze

Tę misję bojową wypełnić można tylko raz.

Misja 3
Początek: Cz. 04 Mar. 06:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Cz. 04 Mar. 06:00
Koniec: Cz. 18 Mar. 06:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Cz. 18 Mar. 06:00
Zadaj 666 666 PW uszkodzeń w dowolnej liczbie bitew. Nagroda: 3 kamuflaże Dusza Oceanu Ograniczenia dot. okrętów: poziomy V–X Ograniczenia dot. bitew: bitwy losowe, rankingowe i kooperacyjne

Tę misję bojową wypełnić można tylko raz.

Misja 4
Początek: Cz. 11 Mar. 06:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Cz. 11 Mar. 06:00
Koniec: Cz. 25 Mar. 06:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Cz. 25 Mar. 06:00
Zdobądź 10 baretek „Zajęcie” lub „Pomoc w zajęciu” w dowolnej liczbie bitew. Nagroda: 3 kamuflaże Radosnego Dnia Liczby Pi Ograniczenia dot. okrętów: poziomy V–X Ograniczenia dot. bitew: bitwy losowe i rankingowe
LUB
Zdobądź 15 baretek „Zajęcie” lub „Pomoc w zajęciu” w dowolnej liczbie bitew. Nagroda: 3 kamuflaże Radosnego Dnia Liczby Pi Ograniczenia dot. okrętów: poziomy V–X Ograniczenia dot. bitew: bitwy kooperacyjne i scenariusze

Tę misję bojową wypełnić można tylko raz.

Gdzie i jak

Nagrody Twitch Drops otrzymuje się za oglądanie streamów na żywo na oficjalnym kanale World of Warships oraz na kanałach innych użytkowników, którzy grają w World of Warships i mają włączone Twitch Drops. Upewnijcie się, że Wasze konta Twitch połączone są z kontami Wargaming, w przeciwnym wypadku nie otrzymacie nagród!

Dokładne informacje znajdziecie pod poniższym linkiem:

Instrukcje


Harmonogram oficjalnych streamów

ź: WoWs
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...