PanzerNews - Wskakujcie do Linii frontu 2021: Etap 1.

Wskakujcie do Linii frontu 2021: Etap 1.

Linia frontu w końcu tu jest! Etap 1. ruszył pełną parą. 

Teraz macie okazję dołączyć do napompowanych adrenaliną starć 30 na 30 i doświadczyć dwóch ogromnych map o wielkości 9 km²: Normandii i Kraftwerk. Zapuśćcie silniki, wskakujcie na pokład Waszych ulubionych pojazdów z poziomów VIII - IX i pochwalcie się swoją taktyką oraz odwagą na polu bitwy.

Ale to nie wszystko! W tym zawrotnym okresie pokażemy też transmisje z Linii frontu na żywo, w których znajdziecie mnóstwo wskazówek i trików, pojazdy premium rozdawane w prezencie w mediach społecznościowychnowe oferty w Sklepie Wargaming, które zapewnią Wam dobry wygląd oraz spersonalizowane oferty na czołgi. Zobaczcie sami!

Linia frontu. Etap 1.

Od 16 sierpnia, 2021, 06:00 CEST do 23 sierpnia, 2021, 03:00 CEST (UTC+2)

PRZEWODNIK PO WYDARZENIU

CO NOWEGO?

Oglądajcie nasze transmisje na żywo

Gramy na żywo od 16 sierpnia o 15:00 CEST (UTC+2)

Dołączcie na naszych oficjalnych kanałach na Twitchu lub YouTube, gdzie GermiaeekeebooKeyhand i Parim1331 zagłębią się w tryb odmienionej Linii frontu. Będą grać różnymi pojazdami, eksperymentować z odmiennymi taktykami i stylami gry, a także podzielą się z Wami cennymi poradami i trikami!


Wygrajcie pojazd premium VIII poziomu na Instagramie

W dniach: 16 sierpnia, 19 sierpnia i 23 sierpnia

Zacznijcie obserwować konto World of Tanks Europe na Instagramie, poczekajcie na ogłoszenie zwycięzców starć po zliczeniu głosów, a następnie zostawcie komentarz z sugestiami, jakiej strategii i konfiguracji wyposażenia użylibyście sami. Łącznie do zdobycia będzie:


Skorzystajcie z nowych promocji w Sklepie Wargaming

Dostępne do 20 sierpnia, 23:59 CEST (UTC+2)

Zyskajcie zniżkę 50% na koszulkę Linii frontu, a także darmowy plecak do zamówienia powyżej 200 PLN! Po prostu zróbcie zakupy na ponad 50 EUR w Sklepie Wargaming przed 20 sierpnia, 23:59 CEST, a wraz z zamówieniem otrzymacie darmowy plecak World of Tanks. Wyjedźcie do bitew w Linii frontu ze stylem! Sprawdźcie te specjalne oferty, klikając w poniższy link.

SKLEP WARGAMING 


Złapcie cztery wyspecjalizowane oferty na czołgi

Dostępne od 16 sierpnia, 07:00 CEST (UTC+2) do 23 sierpnia, 07:00 CEST (UTC+2).

Wypełniliśmy Sklep premium wyspecjalizowanymi ofertami, które będą wsparciem podczas zmagań we wczesnym etapie Linii frontu. Wykorzystajcie promocje na te potężne pojazdy premium VIII poziomu, a w tym niemieckiego psa gończego VIIIleKpz M 41 90 mm , niszczycielskiego VIIIRheinmetall Skorpion i jego stylowy odpowiednik VIIIRheinmetall Skorpion G oraz na podstępnego VIIIBat.-Châtillon Bourrasque .

ZŁAP JE 


Do zobaczenia na Linii frontu, Dowódcy! Do boju! ź: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...