PanzerNews - wydarzenia specjalne na Nowy Rok

wydarzenia specjalne na Nowy Rok

Styczeń już czeka, by przynieść niesamowite wydarzenia specjalne. Pierwszy miesiąc 2020 roku zaoferuje przyjemną mieszankę zupełnie nowych jak i legendarnych wydarzeń w grze. Spójrzmy zatem na nasze plany na nadchodzący miesiąc: 

Wydarzenia specjalne stycznia

4x PD za pierwszą wygraną każdego z pojazdów! 4–6 stycznia: Wejdźcie w nowy rok z tym wydarzeniem specjalnym, które dostarczy Wam wybornych premii za pierwsze zwycięstwo dnia każdym pojazdem.

W SKRÓCIE

4x PD za pierwsze zwycięstwo dnia 2x PD za każdą wygraną! 11–13 stycznia: Niech dobra passa trwa w najlepsze z naszym drugim wydarzeniem specjalnym, które wzmocni wszystkie Wasze nadchodzące zwycięstwa.

W SKRÓCIE

Podwójne PD za WSZYSTKIE Wasze zwycięstwa Regeneracja 14–20 stycznia: Nie żałowaliśmy sobie ani jedzenia, ani świętowania, więc przyszła odpowiednia pora na ochłonięcie w towarzystwie tego małego wydarzenia specjalnego, obfitującego w nagrody.

W SKRÓCIE

Wygrywajcie materiały eksploatacyjne, rezerwy osobiste oraz wyposażenie Gorączka PD
18–20 stycznia: Gorączka wzrasta po raz pierwszy w 2020 roku, a nie ma lepszego wydarzenia specjalnego pozwalającego na dorwanie tych cennych, małych gwiazdeczek!

W SKRÓCIE

Góra PD do wzięcia
Unitarka dla nowej załogi 25–27 stycznia: Zróbcie porządki w garażu na nowy rok z pomocą tego wydarzenia specjalnego, które zaoferuje wiele sposobów na zorganizowanie Waszych załóg i pojazdów!

W SKRÓCIE

Spore zniżki na miejsca w koszarach i w garażu ź: Portal WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...