PanzerNews - wydarzenie: osiem nacji

wydarzenie: osiem nacji

Zapomnijcie o rugby, oto największe wydarzenie sportowe w tym miesiącu. Tak jak obiecaliśmy, przed Wami rywalizacja na skalę europejską! Z dumą możemy ogłosić nadejście wydarzenia Osiem nacji. Zasady są proste: wybierzcie jedną z poniższych nacji i walczcie dla niej od 21 października, 07:00 CEST do 1 listopada, 06:00 CET (UTC+1). Nie zapominajcie: każdy czołgista się liczy! W tej rywalizacji opartej na zasadzie osiągania jak największej liczby zwycięstw z rzędu, wszyscy gracze zostaną wynagrodzeni – zarówno nowicjusze, jak i weterani!

Kraje:

Czechy Francja Niemcy Włochy Polska Szwecja Zjednoczone Królestwo Stany Zjednoczone

REJESTRACJA

Jak grać

Kiedy już zaprzysięgliście służbę wybranemu narodowi, będziecie mogli zacząć czerpać z tego korzyści. W jaki sposób? To dosyć proste: musicie wygrać jak najwięcej losowych bitew z rzędu. Oto warunki:

 • Możecie zdobyć maksymalnie 8 punktów na dzień. Na przykład: jeśli wygracie 10 bitew z rzędu, Waszej nacji przyznane zostanie tylko 8 punktów.
 • Jeśli seria zwycięstw zostanie przerwana, możecie spróbować jeszcze raz – zarejestrujemy tylko Wasz najdłuższy łańcuch zwycięstw tego dnia. Na przykład: jeśli wygraliście 3 bitwy z rzędu, a przegraliście 1, a potem wygraliście kolejnych 5 bitew, Wasza nacja otrzyma 5 punktów.
 • Możecie grać dla wybranego kraju pojazdami z każdego drzewka technologicznego. Na przykład: możecie grać dla Niemiec, ale francuskimi czołgami.

Nagrody

Nie ważne, czy jesteście zaprawionymi dowódcami, czy obiecującymi czołgistami, dla każdego z Was mamy zadania i nagrody do zdobycia dzięki Waszym wynikom osobistym i ligom, do których dołączycie.

 • Liga poborowych skupia wszystkich graczy mających na koncie mniej niż 1000 bitew na początku wydarzenia. W tej lidze będą wliczane wszystkie losowe bitwy.
 • W lidze weteranów są wszyscy gracze, którzy rozegrali ponad 1000 bitew. W tej lidze będą wliczane wszystkie losowe bitwy rozegrane pojazdami poziomów VI do X .

Kod zaproszeniowy

Sprawcie, że każdy kraj będzie miał swoich reprezentantów! Zyskajcie wsparcie w walce i zaproście nowych graczy do ligii poborowych korzystając z kodu zaproszeniowego, "ROOKIELEAGUEWOT" który zawiera:

 • Churchill III— twardy i szybkostrzelny radziecki czołg ciężki V poziomu.
 • 7 dni konta premium World of Tanks, które zmaksymalizują Wasze zyski.
 • 5 rezerw osobistych: +50% PD przez 2 godziny — doskonałe na odblokowywanie nowych modułów.

W skrócie, jest to idealny pakiet startowy dla waszych znajomych, którzy chcą uczestniczyć w rywalizacji Ośmiu nacji.

 • Nagrody osobiste
Wierzymy, że każdy dowódca potrzebuje pewnej zachęty, aby dzielnie walczyć dla swojego kraju. Z tego powodu każdy gracz, który zdobędzie przynajmniej 10 punktów dla wybranego przez siebie kraju otrzyma zestaw zawierający:
 • 1 dzień konta premium World of Tanks
 • 10 misji: 5x PD za każde zwycięstwo
 • 1 miejsce w garażu
 • 25 obligacji
 • Liga poborowych
Zwycięzca ligowy będzie wybrany na podstawie wyników osiągniętych przez 1000 najlepszych graczy z każdej nacji. Możecie sprawdzić swoją pozycję w klasyfikacji, która uaktualniana jest co 15 minut. Kraj z najwyższym wynikiem otrzyma następujące nagrody:
MIEJSCE WŚRÓD ZWYCIĘSKICH NACJI NAGRODY
1—100 VII VK 45.03 1 miejsce w garażu 150
101—500  3 dni konta premium WoT 1 miejsce w garażu 100 
501—1000 1 miejsce w garażu 50
Zwycięska nacja otrzyma ostateczne nagrody krótko po zakończeniu wydarzenia.
 • Liga weteranów

Zwycięzca ligowy będzie wybrany na podstawie wyników osiągniętych przez 1000 najlepszych graczy z każdej nacji. Możecie sprawdzić swoją pozycję w klasyfikacji, która uaktualniana jest co 15 minut. Kraj z najwyższym wynikiem otrzyma następujące nagrody:

MIEJSCE WŚRÓD ZWYCIĘSKICH NACJI NAGRODY
1—100 VIII Primo Victoria 7 dni konta premium WoT  15 misji: 5x PD za każde zwycięstwo 1 000
101—500 7 dni konta premium WoT  10 misji: 5x PD za każde zwycięstwo 500
501—1000 3 dni konta premium WoT 5 misji: 5x PD za każde zwycięstwo 150
Zwycięska nacja otrzyma ostateczne nagrody krótko po zakończeniu wydarzenia.
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...