PanzerNews - wydarzenie Ostatni Waffenträger wystartowało

wydarzenie Ostatni Waffenträger wystartowało

Zupełnie nowa, asymetryczna rozgrywka 7 vs. 1 w World of Tanks na komputerach osobistych.

Od dziś aż do 12 października czołgiści w World of Tanks PC mogą doświadczyć zupełnie nowego, asymetrycznego trybu gry w wydarzeniu Ostatni Waffenträger! Wydarzenie oferuje dynamiczną, 6 minutową rozgrywkę, gdzie 7 graczy w zmodernizowanych jednostkach T-55 staje naprzeciwko potężnego niszczyciela czołgów 10. poziomu - Waffenträger Auf E 110. W pojedynkę nikt nie da mu rady, także gracze będą musieli współpracować, aby zniszczyć kolosa. Po mapach jeżdżą pomocnicy głównego przeciwnika kontrolowani przez AI i należy ich niszczyć, aby naładować działa mocą zdolną uszkodzić Waffenträgera. Rozgrywka toczy się na 3 mapach (Fisherman’s Bay, Studzianki and Redshire), za udział w wydarzeniu gracze otrzymają cenne nagrody jak style 2D, emblematy, naklejki, konto premium czy klucze umożliwiające pokierowanie samemu Waffenträgerem Auf E 110!

„Wielu czołgistów na pewno pamięta, że kiedyś Waffenträger występował grze, ale był zbyt potężny i musieliśmy go usunąć,” mówi Max Chuvalow, dyrektor wydawniczy World of Tanks. „Ale zauważyliśmy, że gracze są przywiązani do tego mechanicznego Behemota i prosili, aby go przywrócić w jakiejś formie do gry. Dlatego też postanowiliśmy stworzyć specjalny tryb. Szykujcie się na niesamowite pojedynki, niesamowite nagrody – Waffenträger wrócił i szuka zemsty!”

Podczas trwania wydarzenia niekiedy będzie można się też natknąć na czołg Waffenträger Auf E 220. Ta maszyna będzie sterowana przez twórców gry lub zaproszonych gości specjalnych. Wyzwanie będzie wtedy większe, ale też za zwycięstwo nagrody będą jeszcze bogatsze! Więcej informacji - https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/the-last-waffentraeger-regulations/

ź: informacja prasowa
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...