PanzerNews - XVM vs anonymizer

XVM vs anonymizer

Twórcy XVM zdecydowali o wyłączeniu funkcji podglądu statystyk dla osób korzystających z anonymizera. Jeżeli XVM wykryje, że ktoś korzysta z nowej funkcji ukrywającej nazwę gracza, to statystyki XVM przestaną działać. Wszystko wróci do normy po 12h od wyłączenia anonymizera.

Warto podkreślić, że opisana "niedogodność" jest na razie testowana i wszystko może się jeszcze zmienić. Poniżej wiadomość od twórców XVM:

Rozpoczęliśmy eksperyment z wyłączeniem wyświetlania statystyk w czasie bitwy dla osób z aktywną funkcją anonymizera. W tej chwili kolejność jest następująca: jeśli nasz serwer wykryje, że gracz ukrył swój pseudonim, traci dostęp do statystyk innych graczy w bitwie na następne 12 godzin. Następnie procedura wykrywania jest powtarzana. W związku z tym, aby ponownie zobaczyć statystyki wszystkich graczy, musisz udostępnić swój pseudonim i poczekać na dostęp do wznowienia (nastąpi to automatycznie). Dodamy również odpowiednie powiadomienia w grze i objaśnienia na Twoim koncie. Decyzja nie jest ostateczna i może ulec zmianie.

Wygląda na to, że twórcy XVMa walczą z hipokryzją, niektórzy chcieliby widzieć statystyki innych, ale swoich nie chcą udostępniać.

Nostats

Ź: koreanrandom.com

*zdjęcie powyżej to tylko przykładowy screen z niedziałającym XVM, nie jest on bezpośrednio powiązany z tematem

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...