PanzerNews - Zemsta Pancernych świąt 2020

Zemsta Pancernych świąt 2020

Panzer Claus vs Dr. Udestein.

Pancerne święta są porą roku, kiedy dowódcy duzi i mali ze wszystkich pól bitewnych World of Tanks kończą waśnie i wprowadzają zawieszenie broni. Spokojny czas w duchu świąt i miłości do potężnych pancernych maszyn. Ale od czasu, kiedy pierwszy w historii mały prezent został podłożony pod choinkę Pancernych świat przez Santa Mausa, złe siły rozpoczęły swoje knowania. Znajdują one radość w zaciekłej walce i cieszy je widok zgliszczy na polach bitwy. Chcą widzieć czołgi w objęciach płomieni i nagrodzić niegrzecznych dowódców za ich psoty i występki.

Może i nie udało się Krampusvagnowi i the Evil-100 zakłócić świętowania, ale w tym roku, nowe zagrożenie czyha w ciemnościach.

Niegodziwy Dr. Udestein ma na celu zniszczenie świątecznej wioski Operacji Świątecznych i odebranie radości z Pancernych świąt. Ale nie obawiajcie się, pod osłoną świątecznej nocy nadjeżdża też nowy bohater. Panzer Claus przybył, aby chronić Pancerne święta i posłać kreaturę z powrotem w ciemności ... czy aby na pewno?

Zemsta Pancernych świąt powraca od 14 grudnia, 07:00 CET i potrwa do 18 grudnia at 23:59 CET (UTC+1).

Opowiedzcie się za którąś ze stron. Wypełniajcie misje od Chucka, by zdobywać punkty. Zwycięska drużyna dostanie styl 3D!

Krok 1.: Wybierzcie zespół, aktywując kod bonusowy

Pamiętajcie, że po aktywacji kodu nie będziecie już mogli zmienić strony. Przeczytajcie, zanim dokonacie wyboru!

Dołączcie do Panzer Clausa z kodem:

MRCLAUS20MUSTWIN

Dołączcie do Dr. Udesteina z kodem:

DRUDESTEINISDAKING20

Krok 2.: Ukończcie misje od Chucka, aby zdobyć punkty

Po zaciągnięciu się do którejkolwiek z drużyn nadszedł czas na walkę i gromadzenie punktów. Być może jednak pracowaliście już nad ogólnym postępem swojego zespołu, nawet nie mając o tym pojęcia!

  • W tym roku misje wspierające Waszą drużynę dostarczył nasz gość specjalny, Chuck Norris.
  • Za każdą ukończoną przed 18 grudnia, 00:59 CET (UTC+1) misję od Chucka dostaniecie jeden punkt.
  • Wszelkie misje od Chucka ukończone przed wybraniem drużyny nadal są wliczane do jej wyniku!
Aby spełnić warunek otrzymania stylu 3D, trzeba wypełnić przynajmniej siedem misji od Chucka zanim wydarzenie Zemsta Pancernych świąt dobiegnie końca.

Krok 3.: Wygrajcie całkiem nowy styl 3D

Drużyna z największą liczbą punktów na końcu wydarzenia 18 grudnia, 23:59 CET (UTC+1) zadecyduje, który ze styli 3D, Panzer Claus czy Żywotna iskra, zostanie rozdany za darmo. Pamiętajcie, że musicie ukończyć co najmniej siedem misji od Chucka, aby otrzymać styl 3D w nagrodę.

Drużyna Panzer Clausa: może być tylko zastosowany na XPz.Kpfw. VII

Drużyna Dr. Udesteina: może być zastosowany tylko na XUDES 15/16

Krok 4.: Dołącz do streamów, by dowiedzieć się, która z drużyn zatriumfuje!

Dołączcie do ostatniego dnia streamów Pancernych świąt, by być świadkami wielkiego finału. Czy Pancerne święta zostaną ocalone? Lub czy przepadną w rękach sił zła? Zwycięzca zostanie ujawniony na żywo podczas streamu, więc koniecznie śledźcie nasz kanał Twitch i subskrybujcie World of Tanks na YouTube.

Ostatni stream 12 dni Pancernych świąt będzie pełen niespodzianek, pancernej akcji i, oczywiście, Twitch Drops również zostaną aktywowane.

Zapoznajcie się z naszym przewodnikiem po Twitch Drops, aby dowiedzieć się, jak zdobywać nagrody po prostu oglądając streamy.

PRZEWODNIK PO TWITCH DROPS

Zdobądźcie style już teraz

Zestawy dostępne od 14 grudnia, 06:00 CET (UTC+1), do 28 grudnia, 06:00 CET (UTC+1)

Nie możecie się zdecydować, po której stanąć stronie, lub chcecie mieć pewność, że oba świąteczne style 3D będą częścią Waszej kolekcji? Udajcie się do Sklepu Premium już teraz i kupujcie je dla swoich UDES 15/16 lub Pz.Kpfw. VII.

Jeśli styl zostanie zarówno zakupiony, jak i wygrany, otrzymacie rekompensatę równą wartości stylu 3D w złocie.

Oferty ze stylami

Na co czekacie? Wyjeżdżajcie, by walczyć o zwycięstwo dla Waszych drużyn!

ź: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...